Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Jak STÁHNOUT SS 1,2,3,4 ♥

POZOR!!! Tato hra je plná! Není to demoverze..
 
Na co si obědnávat balíčky od pony clubu,když hru Star Stable 1 máte ke stažení zadarmo?? Držte se mého obrázkového návodu a určitě to zvládnete;)Neměly by se vám stáhnout žádné viry ani nic podobného.Pokud ano,není to moje vina,za nic neručím!

 
Hra se stáhne zabalená.Aby jste ji mohli rozbalit,potřebujete program,který se jmenuje WinRAR.Ujistěte se,že ho máte v počítači a pokud ne,sťáhněte si ho zde. Potom stačí uložit,nainstalovat a máte nejdůležitější program na stahování her!
 
Můžeme pokročit až k samotnému stahování.Otevřete si tuto stránku:
 

TUHLE

Je to odkaz na uložto.Zde už máte hru,která čeká na stažení.Úplně dole máte FREE DOWNLOAD.Toho prvního si nevšímejte,to je placené.FREE samozdřejmě placené není.Opište text z obrázku a klikněte na velký nápis STÁHNOUT FREE.Uložte si to nejlépe na plochu a čekejte,až se vám to stáhne.
 
Hra se mi stahovala něco kolem 30 minut. U vás to může být ale jiný,záleží na rychlosti stahování,která je u každého počítače jiná.Proto mějte trpělivost a vyčkejte.
 
Stáhlo se vám to?Pokud ano,máte tam takovéto knížečky:
 
Star Stable 1
 
Protože hra nefunguje bez cracku a ten se nedá nikde sehnat,budeme to muset udělat přes virtuální mechaniku. Jak na to?Ze všeho nejdříve potřebujeme další program a ten se jmenuje DAEMON TOOLS. Pokud tento program nemáte,stáhněte si ho
 

TADY

Potom už jenom stačí program nainstalovat a můžeme jít na další krok! Máme? Dvakrát klikneme na program,jako kdyby jsme ho chtěli spustit. Místo spuštění se vám dole na liště oběví ikonka právě tohoto programu. Vypadá takto:
 
Ikonka
Na ikonku klikněte PRAVÝM tlačítkem myši. Oběví se nám tam spousta možností,ale nás bude zajímat VIRTUÁLNÍ ZAŘÍZENÍ. Podržíme nad tím myš a oběví se nám tam počet zařízení. Já jich tam mám 4,pokud to tak nemáte,přidávejte si zařízení,dokavaď nebudou 4. Nové zařízení přidáte odkazem PŘIDAT VIRTUÁLNÍ JEDNOTKU SCSI. Máme 4 virtuální jednotky? Pokud ano, musí to vypadat takto:
 
Ukázka
Máte to taky tak? Samozdřejmě,že já jsem si hru již připojila,ale u vás se k tomu ještě dostaneme. Vyberte si jakékoliv médium z těch 4 a podržte nad ním myš. Potom klikněte na PŘIPOJIT OBRAZ. Ted už jenom najdeme ty knížečky (kam jsme si je na začátku uložili) a dáme otevřít:
Ukázka
 
A máme vyhráno!! Po tomto kroku se vám automaticky spustí instalace hry! Už jenom nainstalujete a můžete hrát! A jaký v tom je vlastně for? Hrateje bez CD:)
 
PS: Pokud by se někomu stalo,že se mu nespustí po připojení obrazu instalace,klikněte na ty knížečky a vyberte soubor SETUP.EXE. Instalace se vám hned spustí:)Protože hra nejde bez CD,neodpojujte v programu obraz. Jinak by vám to zase nešlo:) Hodně štěstí;)
 
Doufám,že se vám to povedlo a máte tak hru zadarmo.PROTO VÁS ZNOVA PROSÍM.NEKOPÍRUJTE! VŠECHNO JSEM UDĚLALA SAMA,I OBRÁZKY,I ODKAZY...JE TO TRESTNÉ,NAHLÁSÍM VÁS,TAK SI NA TO DEJTE POZOR! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ!
 
Nekopírovat!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

......

(macek, 26. 8. 2015 16:49)

pokaždé když to chci stáhnout s ulož ta, tak se to nejde, ukazuje se mi tam chyba sítě, co s tím? :O mám W8 možná je to tím

......

(Margaritto, 19. 8. 2015 18:42)

Když jsi to stáhnu tak tam nemám ty knížky ale znak toho Deamon Tools Lite. Co mám dělat nebo proč to tak je ? Budu moc ráda za radu :)

...

(Majký, 27. 7. 2015 17:10)

Prosím potřebuji pomoct ta malá ikonka toho Daemondu se mi dole neukáže co teď ?? Děkuji

ehm

(,, 27. 7. 2015 13:29)

ona vám dává návod na stažení hry a vy jí takhle poděkujete???

takže

(ss-Deni, 23. 7. 2015 20:51)

děkuji moc stahuji a potom napíšu jestli to jede a je to opravdu moc pěkně propracované to já bych asi nedokázala xD
ještě jednou moc děkuji a doufam že to nebude chtít disk .-.
SNAD !! '-'

Trestné?

(IamNoone, 22. 12. 2014 23:05)

Milá dámo/slečno/dítě,
kopírování Vašeho článku je trestné? A copak Vám nevadí, že se trestné činnosti dopouštíte hned dvakrát? Nelegální stahování her... No teda. A co teprve šíření ilegálního obsahu? Nebudu komentovat kolik je v článku gramatických chyb, technických nepřesností a zbytečných kroků. Ani se nepozastavím nad tím, že někdo dokáže používat program jakým je WinRar. Ale do té “právničiny" by ses pouštět neměla. No všichni inteligentní a duševně zdraví lidé mohou doufat, že ve Tvém případě jde pouze o mladistvou nerozvážnost a ne o rozsáhlou mentální chorobu. S pozdravem a přáním brzkého uzdravení NoOne.

Re: Trestné?

(Láska, 8. 4. 2015 15:12)

Bože řešíš hovna a ke všemu děláš chytrou. :)

Re: Re: Trestné?

(Kitty mno, 11. 4. 2015 3:35)

Já jse učím na čistē 1 a nemam ve ziackej ani jedinu blbu 2 ! :D

Re: Trestné?

(Láska, 8. 4. 2015 15:13)

Bože řešíš hovna a ke všemu děláš chytrou. :)

ST

(Barča, 12. 7. 2015 17:55)

Jako vážně ? Ona to nemyslela zle jen chtěla poradit.Dokonce i já jsem si díky ní tu hru nainstalovala a myslím že je to jedno přes co to stahuje atd. a že napsala ať to nikdo nekopíruje ? Já jí chápu protože si s tím dala práci... a mě by to taky štvalo.No a je to docela hnusný když o ní píšeš takový věci a nevím kdo je tady mentálně nemocný.Takže(TY NoOne) nebo kdo jsi.Být tebou tak jí nechám být protože si myslím že to je její věc. S POZDRAVEM BARČA.T. :)

Re: Trestné?

(Terr, 20. 7. 2015 1:14)

Ještě k tomu jsou obrázky i text okopírované ze stránky konicekk.blog.cz :))

POZNAMKA

(klara, 12. 7. 2015 20:56)

ahoj jsem fanouska sos a rada bych se zeptala jestli se prodava star stable DVD predem diky

Star stable

(Kitty mno, 11. 4. 2015 3:32)

Ahoj,jsem kitty mno z ...a já hraju jiný star stable ,jsou tam andali,arabove,pony,fris,fjord,querter,tinker,normal horse,atd...a je to ovela lepší sso co ja hraju,ne tohle:zimni jezdci *-*

Re: Star stable

(kuk, 12. 7. 2015 20:24)

to vsichni vedi jenze ver mi ze az budes sso hrat tak dlouho jak ja budes schanet i jine hry :*

Pomoc :)

(Jopka2002, 12. 7. 2015 18:15)

Ahoj :D Moc bych pokračovala ve stahování, ale nemůžu najít v ulož.to ten odkaz knížek Star stable :( Dala byjsi sem pls odkaz?

Re: Pomoc :)

(Mám to!, 12. 7. 2015 18:20)

Už to mám :D

HRAJU

(ANEŽKA, 8. 7. 2015 19:53)

HRAJU

(ANEŽKA, 8. 7. 2015 19:53)

HRAJU

(TEREZKA, 8. 7. 2015 19:51)

HRAJU

(terezka růžičková, 8. 7. 2015 19:50)


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »